Kommittén för brandkårernas ungdomsarbete

1.1.2012


Ordförande Mika Jäntti, jantti.mika(a)gmail.com

Norr Finland, Lapin ja Oulun Läänien Pelastusliitot: 
medlem Veli Lampela, veli.lampela(a)gmail.com
vicemedlem Aappo Iisakka, iisakaa(a)gmail.com

Mittersta Finland, Hämeen Pelastusliitto, Keski-Suomen ja Pohjanmaan Pelastusalan liitot:
medlem Harri Sorri, harri.sorri(a)netikka.fi
vicemedlem  Matti Soutua, matti.soutua(a)jippii.fi

Östra Finland, Etelä-Savon ja Pohjois-Savon Pelastusalan Liitot sekä Pohjois-Karjalan Pelastusalanliitto: 
medlem Pasi Tahvanainen, pasitahvanainen@suomi24.com
vicemedlem Jorma Hytönen, jhytonen(a)surffi.fi

Västra Finland, Länsi-Suomen Pelastusalan liitto:
medlem Esko Lehtonen, perkkiontaimi(a)nettikirje.fi
vicemedlem Heli Järvelä, helijar(a)hotmail.com

Södra Finland, Helsingin ja Uudenmaan Pelastusliitot sekä Kaakkois-Suomen Pelastusalan liitto: 
medlem Pauli Riikonen, pauli.riikonen(a)iki.fi
vicemedlem  Samuel Siliin, samuel.siliin(a)helpe.fi

Svenskspråkiga, Finlands Svenska Brand- och Räddningsförbund: 
medlem Toni Wasenius, wasenius.toni(a)gmail.com
vicemedlem Sabina Holopainen, sabina112(a)kolumbus.fi

SPEK Räddningsbranchens Centralorganisation i Finland: 
föredragande/sekreterare Valtteri Tervala, valtteri.tervala@spek.fi